הרשמה | החשבון שלי שירות לקוחות | תקנון | שאלות נפוצות | הסל שלי | בקשה להצעת מחיר בקשה להצעת מחיר | בקשה להזמנה בקשה להזמנה | הורד מחירון
הצטרף כחבר מועדון בא-קל אופיס
תיאום פגישה עם סוכן
כתבות והמלצות
הצטרף אלינו לפייסבוק
 
 
 
 
מגרסה ביתית/אישית Aurora 800CD
מגרסה ביתית/אישית Aurora 800CD
339.00  ש"ח בלבד

מגרסה משרדית Eclipse SD 9511
מגרסה משרדית Eclipse SD 9511
1,555.00  ש"ח בלבד

מגרסת נייר משרדית פתיתים Eclipse Grandeur I-C
מגרסת נייר משרדית פתיתים Eclipse Grandeur I-C
899.00  ש"ח בלבד

דפי מגנט עם דבק בגודל A4 - חבילה של 600 יח'
דפי מגנט עם דבק בגודל A4 - חבילה של 600 יח'
807.00  ש"ח בלבד

לוח מחיק מגנטי 120X240 ס"מ
לוח מחיק מגנטי 120X240 ס"מ
699.00  ש"ח בלבד

לוח מחיק בינוני-גדול 80X120 ס"מ
לוח מחיק בינוני-גדול 80X120 ס"מ
89.00  ש"ח בלבד

מארז למינציה A4 של חברת OFFIX
מארז למינציה A4 של חברת OFFIX
35.00  ש"ח בלבד

כספת ביתית SentrySafe X031
כספת ביתית SentrySafe X031
329.00  ש"ח בלבד

כספת ביטחון SentrySafe X125
כספת ביטחון SentrySafe X125
738.00  ש"ח בלבד

גליוטינה KW-TRIO 3921
גליוטינה KW-TRIO 3921
389.00  ש"ח בלבד

דפי מגנט עם דבק בגודל 15X21 ס"מ - המחיר לדף מגנט א
דפי מגנט עם דבק בגודל 15X21 ס"מ - המחיר לדף מגנט אחד
0.75  ש"ח בלבד

מארז למינציה A4 של חברת ZERO
מארז למינציה A4 של חברת ZERO
34.00  ש"ח בלבד

נייר פוטו גלוסי 180 גרם, 10X15 ס"מ של Offix
 נייר פוטו גלוסי 180 גרם, 10X15 ס"מ של Offix
19.90  ש"ח בלבד

מניפת פנטון "מדריך הנוסחאות" - PANTONE FORMULA GU
מניפת פנטון "מדריך הנוסחאות" -  PANTONE FORMULA GUIDE
499.00  ש"ח בלבד

מניפת פנטון - PANTONE COLOR BRIDGE Coated
מניפת פנטון - PANTONE COLOR BRIDGE Coated
935.00  ש"ח בלבד

מדפסת אפסון EPSON L805
מדפסת אפסון EPSON L805
1,350.00  ש"ח בלבד

ערכה להפקת מגנטים - זהב
ערכה להפקת מגנטים - זהב
2,190.00  ש"ח בלבד

מגרסה משרדית Eclipse JP959CC
מגרסה משרדית  Eclipse JP959CC
2,750.00  ש"ח בלבד

 
אתר מאובטח

מוצרים ירוקים

שגרת היומיום של רבים מהעסקים בישראל נתונה ללחצים ודאגות רבות אשר נובעות מהרצון המתמיד שבשאיפה לביצוע עסקה נוספת או התקשרות עסקית חדשה, אך לעיתים במסגרת לוחצת זו צורכים בעלי עסקים רבים מוצרי מזון וניקיון זמינים תוך אי מתן תשומת לב לחשיבות הרבה שבשמירה על תהליכים אקולוגיים ושמירה על הסביבה. שמירה על מודעות סביבתית ואקולוגית מחייבת מחשבה מעמיקה וארוכת טווח הכוללת לדוגמא שימוש במוצרים חד פעמיים מתכלים וידידותיים לסביבה או בחומרים איכותיים שיאפשרו שימוש תוך פגיעה סביבתית מינימאלית. השימוש בחומרים טבעיים מפחית במידה ניכרת את הנזקים לבני האדם, לבעלי החיים והסביבה ושומר על אריכות ימים סביבתית. בהקשר המשרדי התרומה האקולוגית משמעותית ביותר, משרדים רבים עושים שימוש בניירת רבה מאוד, בכלים חד פעמיים רבים מדי יום, בסוללות אשר נחשבות למזהמות ביותר ולמוצרי ניקיון זמינים שאינם נחשבים לאקולוגיים. החלפת המוצרים היומיומיים הנצרכים באופן תדיר בכל משרד ובית עסק במוצרים סביבתיים ואקולוגים יותר ובכלל זה שימוש בנייר ממוחזר , שימוש במטענים ניידים במקום בסוללות חד פעמיות, שימוש במוצרי ניקיון אקולוגיים והחלפת הציוד המשרדי בציוד משרדי ירוק הכולל עפרונות אקולוגיים וצבעים סביבתיים, תשמור על הסביבה, תעניק לעובדי המשרד חינוך סביבתית אקולוגי ולשדר לקהל לקוחות המשרד רצינות ואחריות מקצועית רבה. חברת בא קל אופיס- החברה המובילה לציוד משרדי איכותי משווקת מגוון עשיר ביותר של מוצרים אקולוגיים איכותיים הכוללים מוצרי נייר ממוחזר, מוצרי ניקוי אקולוגים ובכלל זה סבון ייחודי לכלים, שקיות מתכלות, כפפות מגומי מתכלה ועוד, מגוון רב של מטענים ניידים ועוד שלל מוצרים ידידותיים לסביבה. 

ציוד משרדי ירוק
בשנים האחרונות גוברת מגמת השימוש במוצרים מתכלים ואקולוגיים בסביבה המשרדית, מדובר על חומרים בעלי יכולת התפרקות ביולוגית ו/או כימית למרכיביו הראשוניים וזאת מבלי ליצור נזק סביבתי רב. תהליך פירוק החומרים נעשה ללא כל התערבות אנושית כלל, תוך פרק זמן סביר והשתלבות חזרה אל המקור הטבעי. המוצרים המתכלים בתחום הציוד המשרדי רבים מאוד וכוללים בין היתר שימוש בעפרונות אשר עשויים מעץ ממוחזר ומתכלים תוך זמן קצר, מיכלים למילוי טושים בדיו ייעודי המאפשרים שימוש חוזר בטושים עצמם, מגוון עטי פיילוט ירוקים המאפשרים מילוי ושימוש ארוך טווח, עפרונות מכאניים מתקדמים המאפשרים החלפת עופרת ושימוש לזמן רב ועוד שלל מוצרים מתקדמים אשר עומדים בקנה אחד עם המגמה הירוקה הגוברת. השימוש בציוד משרדי ירוק ומתכלה תורם משמעותית גם באופן עקיף למודעות הסביבתית בכך שהוא משדר מסר סביבתי חברתי ניכר של אכפתיות אמיתית במקום העבודה ומסביבת המחייה הבסיסית של כל אדם ועובד במשרד, עובדי המשרד לומדים לעומקם של דברים את רזי התורה האקולוגית וברבים מהמקרים ממשים את עיקרי תורה זו גם בהתנהלותם האישית בביתם. פן נוסף בו תורם השימוש במוצרים משרדיים אקולוגים הוא בעבודה אל מול קהל הלקוחות, אשר צופים בהתנהלות המשרד האחראית ומשליכים זאת גם על אופן התנהלותו המקצועית, דבר אשר משפר במידה ניכרת את סיכויי הצלחתם של עסקאות והתקשרויות.

מוצרי ניקוי אקולוגיים
לא אחת אנו נתקלים במקרים של כוויות או נזקים גופניים בקרב העושים שימוש בחומרי ניקיון רגילים, הדבר מעיד באופן ישיר על הימצאותם של רעלנים מסוגים שונים המצויים באותם חומרים ומשמשים באופן תדיר בחיי היום יום של כולנו. מלבד הנזקים הבריאותיים להם גורמים מוצרי הניקיון הם גורמים גם לנזקים אדירים לסביבה, לאדמה ולמים שכן אריזות החומרים הנזרקות לאשפה כמו גם המים אשר מתערבבים עם חומרי הניקיון ונשטפים למימיי הביוב ויוצרים זיהומים ונזקים אדירים. העלאת המודעות לשימוש בחומרים אקולוגים וסביבתיים משפרת במידה רבה את אחוזי הצריכה ותורמת משמעותית לסביבה של כולנו, מדובר בחומרי ניקוי בעלי פעולת ניקיון זהה אך בניגוד לחומרי הניקוי הרגילים, חומרי הניקוי האקולוגים מבוססים על חומרים שמקורם ביסודות טבעיים כגון מינראליים ותמציות צמחים ואינם מלווים בסיכונים הרבים הקיימים בשימוש בחומרי הניקוי הרגילים אשר מכילים כימיקלים סינטתים ורעלים. חומרי הניקוי האקולוגיים אינם מסכנים את הבריאות, נוטים להתפרק באופן מיידי עם סיום השימוש בהם וכמו כן מאפשרים חיסכון מוגבר בצריכת המים. גם כאשר מדובר בחומרי ניקוי הייעודיים לשימוש משרדי קיימים מוצרים רבים אקולוגיים ובינהם סבון ייחודי לכלים, סבון רצפה סביבתי, שקיות מתכלות, נייר טואלט ממוחזר, כפפות מגומי מתכלה ועוד שלל חומרים לניקיון איכותי הכולל מודעות ואחריות סביבתית.

חשיבות השימוש בנייר ממוחזר
משרדים ובתי עסק רבים עושים שימוש בכמויות אדירות מדי יום של ניירת לצורך ביצוע הדפסות שונות ואף ניתן לומר ש90% מן הפסולת המיוצרת במשרדים הינה פסולת נייר הכוללת נייר צילום, דפי טיוטא, מזכרים שונים, ניירות מחשב ועוד. אך אף על פי כן, אין ספק שאם בעבר המודעות הסביבתית לכל נושא המחזור, איכות הסביבה והאקולוגיה הסביבתית הייתה ירודה וראשונית מאוד, כיום משרדים רבים מכירים בחשיבות הרבה אשר קיימת בשימוש בנייר ממוחזר אשר עשוי במקור מניירת שהיה בה שימוש בעבר ועושים שימוש רציף בנייר ממוחזר לשימושי המשרד השונים. במרבית המקרים השימוש בנייר ממוחזר אינו כרוך בעלויות גבוהות יותר מאשר השימוש בנייר רגיל והדבר תלוי רק במודעות בעלי המשרד לחשיבות הרבה אשר טמונה בשימוש בנייר ממוחזר זה.

שימוש במטענים ניידים כמקדם אקולוגי
אלמנט נוסף אשר תפקידו לשפר במידה משמעותית את רמת העבודה האקולוגית במשרד הוא החלפה של הסוללות בסוללת הנטענות על ידי מטען. אלמנט זה מהותי במיוחד לאור העובדה הידועה לפיה הסוללות רגילות מהוות רכיב מזהם במיוחד לאחר סיום השימוש בהן שכן הן אינן מתכלות ופולטת אל תוך האדמה גזים חומרים רעילים במיוחד אשר משתחררים כתהליך כימי לאחר פירוק המעטפת החיצונית ונחשבים למסוכנים ביותר לבריאות, החלפת השימוש בסוללות רגילות בסוללות נטענות המאפשרות שימוש רציף וחוזר באותם סוללות ובכך להימנע מתהליך השלכת הסוללות הישנות. כיום קיימים מספר סוגים של סוללות נטענות ומטענים לסוללות הנבדלות האחת מהשניה באיכותן ובאורך החיים שלהם. טרם רכישה של סוללות נטענות או מטען לסוללות נטענות חשוב מאוד לערוך סקר שוק מקיף ולהיוועץ במיטב אנשי המקצוע אשר ידעו להתאים לצורך המבוקש את המוצר המתאים ביותר בהתאם אופי השימוש המתבקש.


בא קל אופיס- המומחים למוצרים משרדיים אקולוגיים
אם חיפשתם מוצרי משרד אקולוגיים, מוצרי ניקיון ידידותיים לסביבה, ניירות ממוחזרים, מטענים ניידים או  כל מוצר ירוק אחר אשר דרוש להתנהלותו השוטפת והשגרתית של כל משרד ובית עסק, הגעתם למקום הנכון, אנו בבא קל אופיס- החברה המובילה לציוד משרדי איכותי, מציעה שורה ארוכה של מוצרים ירוקים ואקולוגיים אשר מאפשרים למשרד להתנהל בצורה איכותית, בריאותית וידידותית יותר לסביבה והכל עם תג המחיר האטרקטיבי ביותר בשוק. רכישה מושכלת של ציוד משרדי ומוצרי ניקיון אקולוגיים לעיתים מצריכה יעוץ מעמיק של אנשי מקצוע מומחים אשר ידעו להתאים לאופי המשרד, צרכיו ושימושיו את המוצרים האקולוגים הנכונים והמתאימים ביותר עבורו ומעמידים לרשותכם את מיטב המומחים אשר ידעו, בזכות הכרות ומעמיקה וניסיון ארוך שנים, להתאים לכם את המוצרים האקולוגים הנכונים והמתאימים ביותר. על מנת להנות מיעוץ מקצועי ואיכותי הינכם מוזמנים לצור עמנו קשר ומיטב המוצרים האקולוגים יגיעו ישירות אלכם למשרד בהקדם האפשרי.


בשנים האחרונות הלך וגבר הביקוש למוצרים ירוקים וידידותיים יותר לסביבה, מוצרי ניקיון, ציוד משרדי, נייר ממוחזר ועוד הם רק חלק מהמוצרים הירוקים המוצעים לבעלי משרדי אקולוגיים. על מנת להזמין את המוצרים האיכותיים ביותר במחיר המשתלם ביותר צור עמנו קשר עוד היום. להזמנת הציוד המחשובי האיכותי ביותר צור עמנו קשר עוד היום. משלוח חינם בתל אביב בקניה מעל 300 ש"ח. לייעוץ והזמנה חייגו: 03-7444737

 

 

סט עפרונות צבעוניים "ירוק" ידידותי לסביבה STABILO GREEN COLORS
סט עפרונות צבעוניים "ירוק" ידידותי לסביבה STABILO GREEN COLORS עפרונות שפותחו במיוחד, ומיוצרים מעץ.
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
33.30
מחיר כולל מע"מ:
39.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
סנו סושי כפפות לטקס אלוורה SANO
סנו סושי כפפות לטקס אלוורה מעניקות לחות לעור כפפות לטקס חד פעמיות עם אלוורה טבעית . המעניקה לחות ורכות לעור להגנה ...
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
22.20
מחיר כולל מע"מ:
26.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
סנו סושי כפפות אלוורה SANO
כפפות מרופדות לשימוש ביתי המכילות אלוורה טבעית המעניקה לחות לעור. שומרות, מגנות ומרככות את עור הידיים .
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
19.70
מחיר כולל מע"מ:
23.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
קרטון נייר צילום A4 ממוחזר "ירוק" 80 גרם
קרטון נייר צילום A4 ממוחזר "ירוק" 80 גרם עשוי מ50% סיבים ממוחזרים.
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
80.30
מחיר כולל מע"מ:
94.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
סט 3 עפרונות עופרת "ירוק" STABILO GREEN
סט 3 עפרונות עופרת "ירוק" STABILO GREEN מיוצר מעץ המאושר ב-100% ע"י הרשות לשימור יערות FSC.
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
5.30
מחיר כולל מע"מ:
6.20
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
נייר טואלט אקולוגי 48 גלילים סנו SANO
נייר טואלט אקולוגי 48 גלילים, נייר טואלט ממוחזר דו שכבתי רך וקטיפתי .
[hlImage]
לקבלת מחיר התקשרו
03-7444737
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
סנו אקולוגי לניקוי רצפות 2 ליטר SANO
סנו אקולוגי לניקוי רצפות 2 ליטר מוצר אקולוגי המבוסס על חומרים טבעיים בלבד
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
21.40
מחיר כולל מע"מ:
25.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
סנו סושי "טבע" שקיות מזון SANO
סנו סושי "טבע" - שמירה מרבית על איכות הסביבה סנו סושי "טבע" שקיות מזון אקולוגיות מתכלות שקיות אוכל 25X19 ס"מ , עבות...
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
13.70
מחיר כולל מע"מ:
16.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
סנוקליר טבע SANO
סנוקליר טבע - נוזל רב תכליתי לניקוי והברקת חלונות , מראות , שמשות , רכב , חרסינה , קרמיקה , ופורמייקה
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
16.20
מחיר כולל מע"מ:
19.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
סנובון נוזלי "טבע" לניקוי אסלות SANO
סנובון נוזלי "טבע" לניקוי אסלות סנובון נוזלי טבע מבוסס על חומרי גלם ממקור צמחי , מכיל: חומצת לימון טבעית ,
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
15.40
מחיר כולל מע"מ:
18.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
ריצפז קלאסי סנו SANO
ריצפז קלאסי מנקה ביסודיות ומחטא מנקה ביסודיות ומחטא את כל סוגי הרצפות בתוספת שמן אורנים טבעי או לימון.
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
21.40
מחיר כולל מע"מ:
24.99
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
סנוסאן נוזל כלים טבע SANO
סנוסאן טבע - נוזל איכותי לניקוי ולהברקת כלים , ולשמירה על עור הידיים .
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
11.50
מחיר כולל מע"מ:
13.50
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
סדרת סנו סופט סילק SANO
שילוב מנצח של חוזק ורכות – מהפכת הנייר של סנו סנו סופט סילק נייר טואלט הוא פרי פיתוח והשקעה של שנים בשילוב הטכנולוגיה ...
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
32.50
מחיר כולל מע"מ:
37.99
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
סנו סושי "טבע" שקיות רב שימושיות 200 שקיות SANO
סנו סושי "טבע" - שמירה מרבית על איכות הסביבה סנו סושי "טבע" שקיות רב שימושיות 35*25 ס"מ 200 יח’ (2*100) לכל מטרה . עבו...
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
20.80
מחיר כולל מע"מ:
24.30
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
סנו סושי "טבע" שקיות אשפה 50 יח’ SANO
סנו סושי "טבע" - שמירה מרבית על איכות הסביבה סנו סושי "טבע" שקיות אשפה 65*52 תלת שכ’ 50 יח’ עם שרוך
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
15.40
מחיר כולל מע"מ:
18.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
סט עפרונות ממוחזר "ידידותי לסביבה"
סט עפרונות + עט+ מחדד בגליל קרטון ממוחזר. כל המוצרים ממוחזרים וידידותיים לסביבה .
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
21.40
מחיר כולל מע"מ:
24.99
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
עט פילוט B2P עובי כתיבה 0.5-0.7 ממוחזר PILOT BEGREEN
עט פילוט B2P עובי כתיבה 0.5-0.7 ממוחזר. עטי הפיילוט בעיצוב חדשני ידידותי לסביבה. נוחים מאוד לכתיבה.
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
7.60
מחיר כולל מע"מ:
8.95
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
עט פיילוט כדורי רקס גריפ PILOT REXGRIP
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
5.10
מחיר כולל מע"מ:
5.99
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
סט 5 טושים ללוח מחיק ידידותי לסביבה PILOT -V BOARD MASTER
טוש מחיק ידידותי לסביבה Pilot-V Baord, ניתן למילוי חוזר מוצר "ירוק" פלסטיק ממוחזר.ללא ניעור, ללא נזילת דיו, זרימת הדי...
[hlImage]
לקבלת מחיר התקשרו
03-7444737
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
טוש ללוח מחיק "ירוק" ידידותי לסביבה PILOT-V BOARD MASTER
טוש ללוח מחיק "ירוק" ידידותי לסביבה PILOT-V BOARD MASTER. מוצר ירוק של פיילוט עם מדד המיחזור של 92%
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
4.20
מחיר כולל מע"מ:
4.90
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
מילוי לטוש ללוח מחיק "ירוק" ידידותי לסביבה PILOT-V BOARD MASTER
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
4.20
מחיר כולל מע"מ:
4.90
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
[עמוד: 1 מתוך 2]
 1   2  עמוד הבא >

אנחנו מספקים ציוד משרדי בתל אביב ועושים משלוחים בכל הארץ.
Facebook
Google+
Twitter
Youtube
Youtube