הרשמה | החשבון שלי שירות לקוחות | תקנון | שאלות נפוצות | הסל שלי | בקשה להצעת מחיר בקשה להצעת מחיר | בקשה להזמנה בקשה להזמנה | הורד מחירון
הצטרף כחבר מועדון בא-קל אופיס
תיאום פגישה עם סוכן
כתבות והמלצות
הצטרף אלינו לפייסבוק
 
 
 
 
מגרסה ביתית/אישית Aurora 800CD
מגרסה ביתית/אישית Aurora 800CD
339.00  ש"ח בלבד

מגרסה משרדית Eclipse SD 9511
מגרסה משרדית Eclipse SD 9511
1,555.00  ש"ח בלבד

מגרסת נייר משרדית פתיתים Eclipse Grandeur I-C
מגרסת נייר משרדית פתיתים Eclipse Grandeur I-C
899.00  ש"ח בלבד

דפי מגנט עם דבק בגודל A4 - חבילה של 600 יח'
דפי מגנט עם דבק בגודל A4 - חבילה של 600 יח'
807.00  ש"ח בלבד

לוח מחיק מגנטי 120X240 ס"מ
לוח מחיק מגנטי 120X240 ס"מ
699.00  ש"ח בלבד

לוח מחיק בינוני-גדול 80X120 ס"מ
לוח מחיק בינוני-גדול 80X120 ס"מ
89.00  ש"ח בלבד

מארז למינציה A4 של חברת OFFIX
מארז למינציה A4 של חברת OFFIX
35.00  ש"ח בלבד

כספת ביתית SentrySafe X031
כספת ביתית SentrySafe X031
329.00  ש"ח בלבד

כספת ביטחון SentrySafe X125
כספת ביטחון SentrySafe X125
738.00  ש"ח בלבד

גליוטינה KW-TRIO 3921
גליוטינה KW-TRIO 3921
389.00  ש"ח בלבד

דפי מגנט עם דבק בגודל 15X21 ס"מ - המחיר לדף מגנט א
דפי מגנט עם דבק בגודל 15X21 ס"מ - המחיר לדף מגנט אחד
0.75  ש"ח בלבד

מארז למינציה A4 של חברת ZERO
מארז למינציה A4 של חברת ZERO
34.00  ש"ח בלבד

נייר פוטו גלוסי 180 גרם, 10X15 ס"מ של Offix
 נייר פוטו גלוסי 180 גרם, 10X15 ס"מ של Offix
19.90  ש"ח בלבד

מניפת פנטון "מדריך הנוסחאות" - PANTONE FORMULA GU
מניפת פנטון "מדריך הנוסחאות" -  PANTONE FORMULA GUIDE
499.00  ש"ח בלבד

מניפת פנטון - PANTONE COLOR BRIDGE Coated
מניפת פנטון - PANTONE COLOR BRIDGE Coated
935.00  ש"ח בלבד

מדפסת אפסון EPSON L805
מדפסת אפסון EPSON L805
1,350.00  ש"ח בלבד

ערכה להפקת מגנטים - זהב
ערכה להפקת מגנטים - זהב
2,190.00  ש"ח בלבד

מגרסה משרדית Eclipse JP959CC
מגרסה משרדית  Eclipse JP959CC
2,750.00  ש"ח בלבד

 
אתר מאובטח

לוחות גרפיים

לוח גרפי או בשמו הנוסף משטח לרישום דיגיטלי הינו למעשה התקן חומרה, כלי קלט, אשר בדומה לעכבר הנפוץ והמוכר, הוא למעשה כלי קלט המאפשר לבצע קליטה של נתונים על ידי עט אלקטרוני או לחילופין התקן דמוי עכבר בצורתו המוכרת המותאמים באופן בלעדי למשטח הגרפי המשמש כלוח רישום. מיקומו של העט האלקטרוני על גבי הלוח הדיגיטאלי, יוצר סימון על מסך המחשב ועל ידי לחיצה על חוד העט האלקטרונית מתאפשר סימון ו/או בחירה של אלמנט מסויים באופן אשר מקביל לשימוש בעכבר. הלוח הגרפי מבוסס לרוב על טכנולוגיה של השראה אלקטרומגנטית אשר מספקת ללוח את האפשרות לקרוא את הקואורדינטות השונות בהן ממוקם העט היעודי, וזאת אף ללא כל מגע ישיר שלו בלוח, ובכך ליצור תרגום של אותן קורדינטות למיקום מדויק על גבי הצג. כחלק מפעולה מתקדמת זו מטעינים האותות האלקטרומגנטיים את העט האלקטרונית תוך כדי השימוש בו ומשכך הוא איננו זקוק לסוללות. כיום קיימים עטים אלקטרונים מתקדמים אשר מאפשרים דרגות שונות של רגישות ללחיצה ובכך מתאפשר השימוש בתוכנות הציור השונות כגון פיינטר ופוטושופ בהן על מנת לשנות את מראה הקו לחזקו או לעבותו יש ליצור לחיצה חזקה ומאסיבית יותר ולהפך. בנוסף, משווקם כיום עטים דיגיטאליים אשר תומכים באופציות נוספות כגון אפשרות לרישום על בסיס רגישות לזווית שונות על ידי הטייה וסיבוב של העט, מחיקה של רישום על ידי שימוש בקצה השני של העט וכן כפתורים נוספים ומגוונים בצידו של העט. כיום משווקים הלוחות במגוון רב של גדלים, החל מהגודל הבסיסי A6 ועד לגדלים ייחודים כמו A3, ובפורמטים שונים ורחבים המתאים לסוגי מסכים רחבים. אנו בבא קל אופיס- החברה המובילה בארץ לייבוא ושיווק של מוצרים משרדיים באיכות הגבוה ביותר, נשמח לסייע לכם במידע רב אודות הלוחות הגרפיים השונים ובהתאמה המלאה של סוגי הלוחות השונים והכל בתג המחיר הזול והאטרקטיבי ביותר.

 

ההבדל בין עבודה על גבי לוח גרפי לבין עבודה באמצעות עכבר מחשב רגיל?
כיום מרביתם העיקרית של הלוחות הגרפיים עובדים בצורה אלחוטית, ללא שימוש בסוללה או כדור עקיבה כמוכר בעכברים הישנים, הם נטולי כל חוטים מיותרים ואין צורך להשקיע מאמץ מיותר בניקיונם. כמו כן, לאור העובדה שהשימוש בעכבר של המחשב הרגיל אשר לרוב אינו מוצע למיקומו והצבעתו על עצם מסויים היא יחסית, עבודתו של הסמן של העט האלקטרונית הינה אבסולוטית, הלוח הגרפי עובד ישירות אל מול המסך ללא כל תלות במימדיו ואין צורך לחפש את הסמן ולגרור אותו על גבי המסך כנדרש בעת שימוש בעכבר רגיל. מרבית הלוחות גרפיים בנוים כיום עם מסך מובנה בסיסי, המאפשר ליצור איור ישיר על גביו ובכך גוברת במידה משמעותית האפשרות להביא לרישום מדוייק ושרטוט איכותי וכן קמה האפשרות לציור ושרטוט חופשי ללא תלות כלשהי במגבלות השגורות במחשב עצמו.

השימושים השונים המתאפשרים בלוח הגרפי?
השימוש בלוח גרפי מאפשר ביצוע של פעולות שונות אשר אינו מתאפשר לביצוע על ידי שימוש בעכבר מחשב פשוט וזאת לאור הטכנולוגיה המתקדמת על בסיסה נשענים הלוחות הגרפים, המבנה הפיזי של העט האלקטרונית, רמת הדיוק הגבוה המתאפשרת לרישום, מידת הרגישות הגבוה ללחיצה והאפשרות הנוחה לקריאת מסמך או תרשים תוך כדי סיבוב והרחבת התוכן הכתוב, הופכים את השימוש בלוח הגרפי לנוח וקל לשימוש עד כדי הפיכתו לאחד מהמוצרים הנדרשים והשמישים ביותר בעבור בעלי מקצוע רבים כמו אדריכלים, מעצבים, הנדסאים ועוד שלל מקצועות אשר נדרשים לשרטט תרשימים למינהם. בנוסף להיותו נוח מאוד לשימוש מאפשר הלוח הגרפי לבצע שלל פעולות מתקדמות כגון עריכת תמונות איכותית וקלה, עריכת וידאו, חתימה על מסמכים, הצגת מצגות, תהליכי זיהוי כתב יד ועוד.

סוגים שונים של לוחות גרפיים וההבדלים בינהם
כיום משווקים מספר רב של סוגי לוחות גרפיים הנבדלים האחד מהשני במספר רב של קטגוריות ואלמנטים אשר הופכים על אחד מהם לרלוונטי לשימושים שונים. ההבדלים בין הלוחות הגרפיים השונים רבים ומגוונים כך שבין אם מדובר בלוחות גרפיים בעלי צג אוטונומי אשר מאפשר שליטה ללא קשר למחשב אליו מחובר הלוח, בין אם מדובר בפונקציות השונות הניתנות לביצוע ובין אם מדובר בגדול הפיזי של הלוח עצמו, יוכל כל אחד להתאים לעצמו את הלוח הגרפי הנכון והמתאים לו ביותר. בחירה נכונה ומושכלת של לוח גרפי דיגיטאלי תעשה אך ורק לאחר בחינת הצורך העולה ודרישות הביצוע מהלוח עצמו ובכך תיווצר התאמה מקסימלית של סוג הלוח לדרישות העולות לאותו משתמש ספציפי. רכישה של לוח גרפי ללא בחינת הצרכים ודרישות השימוש עשויה להיות שגויה ואף לפגום במידת מה באיכות השימוש והתוצר המתקבל.

איך בוחרים את הלוח הגרפי המתאים ביותר?
כאמור, ישנם מספר רב של סוגי לוחות גרפיים אשר נבדלים האחד מהשני בשלל פונקציות ואלמנטים ועל כן נשאלת השאלה המהותית- כיצד לבחור את הלוח הגרפי הנכון והמתאים ביותר? במטרה לענות נכונה על שאלה זו חשוב לבחון מספר דברים:
- מהי מטרת השימוש העיקרית מהלוח הגרפי הנבחר? האם אני נדרש לשימוש בלוח הגרפי לצורך איור, רישום, ציור או כתיבה של מסמכים רשומים ו/או מצויירים בלבד?
- האם השימוש בלוח הגרפי יהיה נייח או שקיימת דרישה לשימוש במקומות שונים?
- האם נדרש לביצוע של סריקת מסמכים אל תוך הלוח הגרפי?
- האם נדרש לעצב תמונות בצורה מקצועית באמצעות הלוח הגרפי הנבחר ?
מענה על שאלות מהותיות אלה יסייע במידה ניכרת לבחון האם הלוח הגרפי הנכון יהיה קטן ונוח לשינוע או גדול, יציב ומבוסס או לחילופין האם עליו לכלול צג מוקטן או שניתן להסתפק בחיבור למחשב. רק על ידי בחינה מדוקדקת של סוגיות אלה, ניתן יהיה לבחון את אופי השימוש הצפוי מהלוח הגרפי, היקף השימוש הנדרש ועל ידי כך להביא להתאמה מלאה של הלוח הגרפי הנבחר למשתמש.

איפה קונים את הלוח הגרפי האיכותי ביותר?
לצורך רכישה נכונה וטובה של לוח גרפי חשוב לרכוש אותו אך ורק מגורם מקצועי, מוסמך ומיומן אשר ידע להכווין ולהדריך לבחינת הצרכים הנדרשים, אופי השימוש הצפוי והצורך המתעורר, כמו כן ידע היועץ המקצועי ליצור לכם התאמה של הלוח הנכון לאופי השימוש התבקש ולתקציב הקיים לרכישת הלוח. רכישה איכותית כאמור תעשה מספק אמין ו מקצועי אשר מספק מוצרים מקריים ואיכותיים בלבד כך שתוכלו להיות בטוחים שבחרתם בלוח הגרפי הנכון והמתאים לכם ביותר. אנו בבא קל אופיס- החברה המובילה בישראל לייבוא ושיווק של מוצרים משרדיים, מציעים את מיטב הלוחות הגרפיים המיוצרים על ידי טובי היצרנים בתחום, באיכות הגבוה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר הקיים בשוק. לצורך קבלת יעוץ מקצועי לבחירת הלוח הגרפי הנכון והמתאים ביותר לשימושים שלכם, צרו קשר עוד היום עם צוות המומחים של בא קל ותהנו משירות איכותי ויעוץ מתקדם שיפוך את תהליך הרכישה והשימוש שלכם בלוח הגרפי לאיכותי, יעיל ומתקדם הרבה יותר.

לוח כתיבה אלקטרוני +עט Genius דגם: EasyPen M610X
לוח כתיבה אלקטרוני +עט Genius דגם: EasyPen M610X לוח כתיבה אלקטרוני כולל עט אלחוטי לוח גרפי בעיצוב חדיש Genius EasyPen M...
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
418.80
מחיר כולל מע"מ:
490.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
לוח כתיבה אלקטרוני +עט Genius דגם: EasyPen M610X
לוח כתיבה אלקטרוני +עט Genius דגם: EasyPen M610X לוח כתיבה אלקטרוני כולל עט אלחוטי לוח גרפי בעיצוב חדיש Genius EasyPen M...
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
418.80
מחיר כולל מע"מ:
490.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים
לוח גרפי ג'ניוס גודל 6-8
לוח גרפי ג'ניוס גודל 6-8 משטח עבודה של 8X6 רגישות עד 1024 אידאלי לחתימות אלקטרוניות, תוכנות גרפיות ,מסנג'ר ומצגות ה...
[hlImage]
מחיר לפני מע"מ:
238.50
מחיר כולל מע"מ:
279.00
מידע נוסף
בא-קל ▪ ציוד משרדי לעסקים

אנחנו מספקים ציוד משרדי בתל אביב ועושים משלוחים בכל הארץ.
Facebook
Google+
Twitter
Youtube
Youtube